Pharma Nord   Terviseuudised
- inimestele, kes hoolivad oma tervisest
UUS toode Bio-Chromium FORTE ja eripakkumine just sulle!

Aastatepikkuse uurimistöö tulemusena toome turule uue toote Bio-Chromium FORTE, millel on

kuni 10 korda kõrgem biosaadavus

Pharma Nordi uus toode Bio-Chromium FORTE on valmistatud naturaalsest toorainest ChromoPrecise’st, ainsast Euroopas heaks kiidetud orgaaniliselt kroomipärmist.

Miks on kroomi hea imendumine oluline?

Kroom aitab hoida veresuhkrutaset stabiilsena ning aitab makrotoitainetel (süsivesikud, proteiinid, rasvad) kehas imenduda. Siiski on just veresuhkru stabiilsena hoidmine kroomi põhiülesanne.

Kroomi omadused seoses makrotoitainete ja veresuhkruga on heaks kiidetud ka Euroopa Toiduohutusameti EFSA poolt.

Põhjused, miks valida Bio-Chromium FORTE

Bio-Chromium FORTE valmistatakse kroomipärmist ChromoPrecise, mida toodab Pharma Nord. Euroopa Toiduohutusamet on kinnitanud, et kroomipärm on teistest turul olevatest kroomivormidest kuni 10 korda paremini imenduv.

2007. aastal keelustati Euroopas kroomipärmi sisaldavate preparaatide müümine, kuna tol hetkel ei suutnud ükski seda tootev firma tõestada Euroopa Toiduohutusametile, et toode vastab teaduslikele nõuetele. Seega ei vastanud tooted Euroopa Toiduohutusameti ohutusnõuetele.

Seetõttu pidid tootjad minema üle vähem efektiivsetele kuid tõendatud kroomivormidele. Kroomkloriid ja kroompikolinaat on aga madala biosaadavusega ning sünteetiliselt valmistatud.

Ka Pharma Nord pidi üle minema kroomkloriidile, kuid samal ajal alustati aastatepikkust tööd, et koguda tõendeid ja dokumenteerida oma kroomipärmi ohutus ja biosaadavus. Peale pikki aastaid dokumenteerimist andis Euroopa Toiduohutusamet loa kasutada ChromoPrecise’i, mistõttu saame nüüd teile pakkuda võimaluse tarbida kõrge biosaadavusega toodet Bio-Chromium FORTE.

Loe rohkem SelenoPrecise kohta siit.

Toeta oma immunsüsteemi
 

Paljudes Euroopa riikides ei sisalda põllumuld piisavalt seleeni, seega ei piisa ainult tasakaalustatud toidust, et seda ainet piisavalt saada.
Seleeni sisaldavad näiteks kala, pähklid ja teraviljad.

Kui sa ei tarbi neid toiduaineid regulaarselt, võid vajada juurde seleeni sisaldavat toidulisandit.

Seleen toetab immuunsüsteemi, ainevahetust ja lisaks ka juuste ja küünte kasvu ning fertiilsust.

SelenoPrecise tagab teile erakordselt kõrge kuni 88.7%-se dokumenteeritud imenduvuse. Seda tänu unikaalsele orgaanilisele seleenipärmile, mis sisaldab 30 orgaanilist seleeniühendit. Loe rohkem SelenoPrecise kohta siit.

Meie soovitame seedimisele Bio-Fiber’t

Viimase 100 aasta jooksul on söömisharjumised märgatavalt muutunud. Vanasti moodustasid suure osa söögist kõrge kiudainesisaldusega teraviljad, puuviljad ja köögiviljad.

Tänapäeval soovitavad paljud toitumisspetsialistid suurendada kiudaineterohkete toiduainete tarbimist, et kompenseerida madala kiudainesisaldusega töödeldud toitude osakaalu meie dieedis.

Bio-Fiber on toidulisand, millele pole lisatud toitaineid. Igas tabletis on tasakaalustatud valik naturaalseid lahustuvaid ja mittelahustuvaid kiudaineid. Suhkrupeedist valmistatud kiudaineid sisaldav toidulisand aitab kaasa regulaarsele soole tühjendamisele ning heale seedimisele. Loe Bio-Fiber’i kohta lisa siit.

Vasta küsimusele ja võida Bio-Glucosamine FORTE

Kliki kodulehel olevale bännerile või siia, et osaleda Bio-Glucosamine FORTE loosimisel. Õigesti vastanute vahel loosime välja 3 karpi Bio-Glucosamine FORTET.