Otsi

  Search Results

  Close

  Pharma Nord on Euroopa suurimaid toidulisandite tootjaid. Pharma Nordi tootearendus põhineb teaduslikel uuringutel, mis tagab toodete kvaliteedi, optimaalse biosaadavuse ehk imendumise ning ohutuse. Meie uuringute andmebaas sisaldab enam kui 9000 uuringut, sh suurt hulka just Pharma Nordi toodetega läbi viidud uuringuid. See andmebaas on kogu tootearenduse nurgakiviks.
   

  Pilt: Pharma Nordi tehasehoone Taanis


  Pharma Nordi peakontor koos tootmisüksusega asub Taanis, kuid meie tooted on esindatud 25 tütarettevõtte ja 20 äripartneri kaudu Euroopas, Lähis-Idas ning kiirelt kasvavatel turgudel Aasias, Venemaal ja Ameerika Ühendriikides.
  Pharma Nordi tooted jõudsid Eesti turule aastal 1998. Aastal 2003 asutati Tallinnas Pharma Nordi Eesti esindus, kus tänasel päeval töötavad meditsiinilise kõrg- ja eriharidusega spetsialistid.
  Pharma Nord on eraomanduses olev aktsiaselts.


  TAANI KVALITEET 

  Pharma Nordi tootmisüksus asub Taanis ning allub Taani rangetele ravimi- ja toidulisanditealastele seadustele. Ranged seadused tagavad toodete kõrge kvaliteedi, mistõttu on meie tooted kogu maailmas kõrgelt hinnatud. See on ka üks põhjuseid, miks Pharma Nord otsustas mitte rajada oma uut tootmisüksust välismaale, vaid laiendada olemasolevat tootmishoonet Taanis.
  Uus tootmisüksus koos kaasaegse laoga asub Vojensis, mis asub Taani-Saksa piirist 50 km põhja suunas. Laienemine võimaldab Pharma Nordil suurendada oma tootmismahtu, tagades nii parimad tingimused edasiseks kasvuks.
   

  Pharma Nordi logo

  TUGEV KAUBAMÄRK

  Pharma Nordi tooted on paljudes maades saanud tuntud kaubamärkideks tänu oma kvaliteedile ja iseloomulikule pakendile (kuldraamistus, uhmri kujuga perforatsioon esiküljel) ning ühtsele Bio-sarja kontseptsioonile. Tarbijate, edasimüüjate ja tervishoiutöötajate jaoks seostuvad meie tooted põhjaliku uurimistöö, kõrge biosaadavuse ja ohutusega. Need on omadused, mille tõttu Pharma Nordi tooted niivõrd trenditundlikul turul elujõulised on. Sel samal põhjusel nomineeris Rahvusvaheline Superbrändi Nõukogu Pharma Nordi „Superbrand 2007“ tiitlile B2C turul.


  NUTRACEUTICAL INDUSTRY 

  Pharma Nord koos mitmete teiste samas valdkonnas töötavate ettevõtetega on loonud Nutraceutical Industry (NI), toidulisandeid tootvate ettevõtete assotsiatsiooni. NI peamiseks ülesandeks on ületada lõhe kahe väga erineva tööstuse – ravimite ja toiduainete – vahel. Seda tehakse konstruktiivse dialoogi loomisega ametkondade, ekspertide ja tarbijaorganisatsioonide vahel, arutades turu arengut ja mainet. Sven Moesgaard, Pharma Nordi tootmisdirektor oli NI esimene esimees ja on siiamaani nõukogu liige.

  pilt puu-ja köögiviljadest


  PHARMA NORDI AJALUGU

  Pharma Nord asutati 1982 kahe praeguse omaniku, Eli Wallini ja Sven Moesgaardi poolt, kes hakkasid Suurbritanniast importima seleeni. Peatselt arendati välja ka seleeni sisaldava toidulisandi Bio-Selenium®+Zinc tootmine. See toode on endiselt meie tootevaliku üheks nurgakiviks.

  Pharma Nordi algseks ideeks oli tänapäevase toidulaua puudujääkide katmine kõrge biosaadavuse ja tõestatud toimega toidulisandite abil. Bio-Selenium®+Zinc kandis endaga seda filosoofiat ning sillutas tütarettevõttele teed Rootsis, Suurbritannias ja Soomes.

  Aastate jooksul on Pharma Nord kogunud tuntust kui innovatiivne ja selge visiooniga ettevõte toidulisandite turul. Pharma Nord tõi esimesena Euroopa turule koensüüm Q10. Meie toode Bio-Quinone Q10 on turul aastast 1990 ning on kasvanud üheks maailma tuntuimaks ning eelistatumaks Q10 tooteks. See on vaid üks näide Pharma Nordi võimekusest vahendada turule infot uute toodete kohta.
  Pharma Nordi tooted on praegu saadaval enam kui 45 riigis. Ligikaudu 85% meie toodetest on ühes või mitmes riigis registreeritud ravimina. Just selle pärast kasutatakse eranditult kõikide meie toodete tootmisel GMP (Good Manufacturing Practice – Hea tootmistava) nõudeid.
  Pilt blisterpakendis tootest

  Keskkonnapoliitika

  VALIK PHARMA NORDILE OMISTATUD AUHINDADEST EUROOPAS

  • Bio-Quinon GOLD: Aasta toode Soomes 2014
  • Pharma Nord Soome: Aasta varustaja 2014
  • Pharma Nord Inglismaa: Parim toidulisand 2014 Bio-Chromium
  • Pharma Nord Holland: Aasta varustaja 2012
  • Slim Duo: Aasta toode Portugalis 2011
  • Bio-Active Q10: Parim uus toode 2010
  • Parim turuletulek Hollandis 2009
  • Primmuno: Kõige innovatiivsem toode Belgias 2009
  • Holland 2007 - Oeuvre auhind (Elutöö auhind): Holland 2007
  • Aasta Superbrand B2C turul (nominatsioon) 2007
  Pilt: Aasta toode Hollandis
  Aasta toode Hollandis

  Aasta Toode Bulgaarias

  CLA-T/Bio-C.L.A. Booster
  Aasta Toode Bulgaarias

  Aasta Toode Portugalis

  CLA-T/Bio-C.L.A. Booster
  Aasta Toode Portugalis

  Parim Toode Poolas

  CLA-T/Bio-C.L.A. Booster Parim Toode Poolas kuuel järjestikusel aastal (2007-12)