Otsi

  Search Results

  Close

  Pharma Nordi keskkonnapoliitika

  Pharma Nord soovib ja püüdleb parema keskkonna poole. Seetõttu on Pharma Nordi peakontor loonud töörühma, mille eesmärk on minimeerida ettevõtte keskkonnamõju. See hõlmab jäätmete sorteerimist, võimalikult väikest ressursikulu ja vähe saastet. Me teeme ka koostööd tarnijatega, et nad oleksid keskkonna suhtes vastutustundlikud ning pakume kõigile töötajatele värsket teavet ja koolitusi meie keskkonnapoliitika kohta. Nii tootmis- kui kontorihoones töötame keskkonnateadlike lahenduste, näiteks soojusisolatsiooni ja energiasäästlike soojuspumpade ning energiasäästlike päikesepatareide kasutuselevõtu nimel.

  Jäätmete sorteerimine ja taaskasutus

  Recycle iconPharma Nord teeb koostööd kohalike taaskasutusettevõtetega. Meie Vojensi tehases sorteeritakse kõik jäätmed: papp, paber, metall, sealhulgas kaablijäägid, kasutamata alumiiniumfoolium ja plast. Kasutamata kõva pakendplast tagastatakse uuesti sulatamiseks.
  Meie kasutatav kaubaaluste ümbris on valmistatud ümbertöödeldud plastikust.

  Saatmine FSC-märgisega pakendis

  Näiteks Taanis on pappkastid, millega kaupa saadame, FSC-märgisega. Forest Stewardship Council (FSC) on ülemaailmne puude märgistamise süsteem, mida toetavad rohelised organisatsioonid nagu WWF, Greenpeace ja World Forests, sotsiaalsed organisatsioonid nagu BAT-i kartell ja ettevõtted kogu maailmas. Ka tütarettevõtetes töötame selle nimel, et kõik meie kasutatavad pappkastid oleksid FSC-märgistusega.

  Kala jätkusuutlikkust kalapüügist

  Two fish on a trayKõik meie kalaõli tarnijad on sertifitseeritud Friend of the Sea partnerite poolt, kes on GOED, IFFO ja teiste organisatsioonide liikmed. Nad kõik on osake keskkonnasõbralikust profiilist, mis hõlmab muuhulgas täielikku jälgitavust, säästvaid kalapüügiviise, püügikvootide järgimist jne.

  Friend of the Sea kohta

  Friend of the Sea on projekt, mis kuulub Maailma Jätkusuutlikkuse Organisatsiooni alla ja on rahvusvaheline kaubamärk, millel on humanitaar- ja keskkonnaalane missioon. „Mere sõber“ on juhtiv sertifitseerimisstandard toodetele, mis soovivad merekeskkonda austada ja kaitsta. Sertifikaadiga tunnustatakse ainult säästvaid tavasid kalanduses, vesiviljeluses ja oomega-3 õlides. Seda tunnustab ja jälgib ülemaailmselt riiklik akrediteerimisasutus ning auditeid viivad igal aastal läbi sõltumatud rahvusvahelised sertifitseerimisasutused - nende veebisaidil on tarbijal vaba juurdepääs aastaaruannetele.

  EI! geneetiliselt muundatud tooraineinele

  Pharma Nord kasutab ainult geneetiliselt muundamata tooraineid.

  Two handfuls of soilVihmametsa kaitsmine

  Aastate jooksul oleme küll mõnes tootes kasutanud palmiõli, kuid oleme seda tüüpi õlide kasutamist järk-järgult lõpetamas. See palmiõli, mida me täna kasutame,  pärineb otse loomulikult sertifitseeritud keskkonnasäästlikest istutustoimingutest, millele on tõenduse andnud Maailma Loodusfond WWF.