Otsi

  Search Results

  Close

  Käesolevalt lehelt leiate kõikidele www.pharmanord.ee lehel sooritatud ostudele kehtivad ostmistingimused, mida esindab Pharma Nord Eesti (Registrikood 14194775, aadressil Allika tee 7-203
  Peetri alevik, Rae vald 75312 Eesti). Oleme siia koondanud kõik tingimused, et anda teile võimalikult hea ülevaade teie õigustest meie kliendina.

  Pharma Nord Eesti veebipood vastab täielikult Eesti Vabariigi seadusandlusele.  

  Kui teil on nende ostmistingimustega seoses küsimusi või kui te vajate muud infot, siis võtke meiega julgesti ühendust telefonil +372 646 1030. Me vastame kõnedele esmaspäevast reedeni kella 09:00 kuni 17:00. Samuti võite meile kirjutada täites kontaktvormi siin.

  TRANSPORT

  Me püüame täita kõik tellimused nii kiiresti kui võimalik ning oma kauba saate kätte 2-4 tööpäeva jooksul. Tellimusi täidame ainult Eesti piires. Kui te soovite tellida kaupa väljaspoole Eestit, palun võtke meiega ühendust.

  • Kauba toob teile mugavalt kohale Omniva või Itella kuller.
  • Kui te soovite oma tellimuse saada kätte pakiautomaadist või mõnel muul moel, siis kirjutage palun vastav märkus ostu sooritamisel tarneinfo juures olevasse lahtrisse.

  Tasuta saatmine kehtib tellimustele alates 25-eurost. Transporditasu väiksema summaga tellimustele on 3.04€, olenemata tarnemeetodist.

  TELLIMUSE ESITAMINE

  Te võite tellida kõiki tooteid, mis on esindatud www.pharmanord.ee veebipoes. Toodete tellimiseks valige välja sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Selleks vajutage toote kõrval olevale kastikesele “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi sisu ja kogusumma on pidevalt nähtaval veebipoe paremal küljel olevas kastikeses “Ostukorvi ülevaade”.
  Kui olete toodete valimise ja nende ostukorvi sisestamise lõpetanud, saate oma ostu mugavalt vormistada vajutades lehe paremal küljel olevale kastikesesele “Ostukorvi ülevaade”.
  Kui teil on personaalne sooduskood, vajutage kastikesele “Vajutage siia, kui teil on sooduskood”. Sisestage oma sooduskood ja vajutage “Kinnita”.
  Seejärel jätkake ostu vormistamist vajutades rohelisele kastikesele “Mine maksma”.
  Nüüd on teil kolm võimalust:
  1) Logige sisse, kui teil on registreeritud kasutajakonto
  2) Sooritage ost ilma kasutajakontota
  3) Registreerige endale uus kasutajakonto.

  Valige endale sobiv ostmisviis ning suunduge maksma.

   

  MAKSMINE

  Pharmanord.ee lehel on teil võimalik tasuda oma tellimuse eest kahel moel:

  • PayPal kontoga
  • Krediitkaardiga (Visa/Master/Maestro)
    

  Pange tähele, et maksmine toimub läbi turvalise serveri ning tasumine nii PayPal konto kui krediitkaardiga on täiesti turvaline.
  Peale makse sooritamist vajutage kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde”, et informatsioon makse kohta jõuaks meie süsteemi automaatselt.
  Kui teie tellimus e-poest mingil põhjusel ebaõnnestub, siis võtke meiega palun ühendust.

  TAGASTAMINE

  Teil on õigus oma tellimusest taganeda ja kaup meile tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest ning saada kogu kauba eest tasutud raha tagasi.
  Toote tagastamiseks võtke meiega ühendust kontaktvormi kaudu.
  Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.
  Kauba tagastamiskulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või defektne kaup.
  Avatud pakendiga tooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele kahjustatud pakendiga tooted, või tooted, millelt on mõni osa puudu.
  Toote mittevastavusel tellitule või puudus(t)e korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu. Sellisel juhul kannab kõik tagastamise ja uue toote transpordiga seotud kulud Pharma Nord.
  Ostjal on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta).

  PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

  Kui teil esineb www.pharmanord.ee lehelt ostetud toote suhtes kaebusi või pretensioone, võtke meiega palun ühendust. Seda saate teha helistades +372 646 1030 äripäevadel 09:00-17:00 või läbi kontaktvormi.

  Info Tarbijakaitseameti kohta
  Ostjal on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta).

  Tarbijakaitseameti kontaktid:
  www.ttja.ee
  Endla 10A, Tallinn 10142
  Telefon: +372 667 2000
  E-post: info@ttja.ee

  PRIVAATSUSPOLIITIKA

  Pharma Nordi jaoks pole tähtis mitte ainult toodete kvaliteet. Internetiturvalisus ja meie veebilehe külastajate privaatsuse kaitsmine on meie jaoks samuti väga olulise tähtsusega. Allpool on informatsioon, kuidas me käitleme teie isikuandmeid, kuidas teeme päringuid ja kuidas me kasutame enda veebilehel küpsiseid.

  Kui külastate veebilehte pharmanord.ee, käitleme teie isikuandmeid allpool kirjeldatud viisil. Sel viisil kontrollime me teie isikuandmeid teie õigusruumis. Lisainformatsiooni teie isikuandmete hoiustamise ja käitlemise kohta saate küsida läbi vormi, mille leiate siit.

  Teil on kaks võimalust, kuidas te saate oma isiklikke andmeid meie veebilehel kustuada või anonüümseks muuta:

  1. Automaatselt: Te võite paluda oma isiklike andmete kustutamist ise, kasutades "Kustuta konto" võimalust. Saate seda teha logides sisse oma kontole Konto seaded. Teil on võimalik säilitada oma uudiskirjade tellimus või eemaldada see koos kogu oma isikliku informatsiooniga, mida Pharma Nord säilitab. Siis peate te kinnitama andmete kustutamise kinnituskirjas, mille te e-mailie saite.

  2. Käsitsi: Te võite paluda oma isiklike andmete kustutamist meie kontaktlehe kaudu, valides teemarea "Isikuandmetele juurdepääsu taotlemine või kustutamine" ja täites ära kontaktvormi. Me vastame teie päringule esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 30 päeva pärast. Osal juhtudest võime me paluda teil oma isikut kinnitada või saata meile täiendavat infot, et teie soovi täita. Me teeme seda sel põhjusel, et peame olema kindlad, et anname ligipääsu teie andmetele just teile, aga mitte kellelelgi teisele, kes teie nime all esineb.


  Teil on alati õigus järgnevale:

  • Õigus olla unustatud – teil on õigus nõuda valede või puudulike andmete korrigeerimist või kustutamist.
  • Õigus olla informeeritud – teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid käideldakse ja miks.
  • Andmete ülekandmise õigus – GDPRi kohaselt on teil õigus nõuda, et me edastaksime teile teie isikuandmed üldkasutatavas ja arvutis loetavas formaadis.
  • Õigus esitada vastuväiteid – teil on õigus protesteerida teie isikuandmete kasutamise vastu teile Pharma Nordi reklaami saatmisel.
  • Õigus kaebusi esitada – teil on õigus esitada kaebus meie vastu oma isikuandmete kasutuse kohta vastavale ametkonnale.

  1. Milliseid andmeid me käitleme ja miks?

  Teile meie uudiskirja – Pharma Nord Health News saatmiseks (ainult teie nõusolekul):

  Pharma Nordi uudiskirja kaudu jagame teiega uut teaduslikult tõestatud informatsiooni toidulisandite ja ravimite kohta.

  Te ei saa meie uudiskirja, kui te pole vastavat soovi omapoolselt kinnitanud. Pharma Nord kaitseb teie andmeid ja garanteerib, et saate alati uudiskirjas oleva lingi kaudu uudiskirjast loobuda.

  Teile uudiskirja saatmiseks vajame teie nime ja e-posti aadressi. Mõnedel juhtudel vajame täiendavat informatsiooni. Näiteks võime uurida teie vanuse kohta või selle kohta, kas teie leibkonnas on lapsi. Neid andmeid kasutatakse ainult selleks, et teile asjakohaseid uudiskirju saata, ja andmeid hoiame, kuni te uudiskirjast loobute.

  Võite meiega alati ühendust võtta, kui teil on küsimusi meie uudiskirja kohta, kasutades selleks uudiskirjas olevat linki.

  2. Kuidas me teie isikuandmeid hoiustame?

  Pharma Nord hoiustab teie isikuandmeid kaitstud andmebaasis.

  Kui soovite esitada vastuväiteid enda isikuandmete käitlemise vastu, nõuda enda isikuandmete parandamist või mitte lubada enda isikuandmete käitlemist, võite meile helistada telefonil 646 1030 või kirjutada meile järgneval aadressil:

  Pharma Nord Eesti OÜ
  Allika tee 7-203
  Peetri alevik, Rae vald
  75312 Eesti

  3. Kui kaua me teie isikuandmeid hoiustame?
  Uudiskirja tellimuseks vajalikke isikuandmeid hoiustame, kuni te meie uudiskirjast loobute. Uudiskirjast saate loobuda igal ajal, kasutades vastavat uudiskirjas sisalduvat linki.

   

  KÜPSISED

  1. Miks Pharma Nord küpsistest kirjutab?
  Küpsised pole uus fenomen. Sellest hoolimata on kõigil Euroopa veebilehtedel kohustus informeerida kasutajat küpsistest, mis kasutaja riistvarasse salvestatakse.

  2. Mis on küpsised?
  Küpsised on väikesed failid, mida veebileht teie arvutisse salvestab. Küpsised jagavad veebiserveriga infot teie kasutajasätetest, sisselogimise staatusest, ja sellest, kuidas te veebilehte kasutate. Teiste sõnadega, mõned küpsised on vajalikud veebilehe funktsioonide tööks, samas kui teised küpsised koguvad informatsiooni veebilehe arendustööde tarvis.

  3. Küpsiste mittelubamine
  Enda brauseriseadetes saate keelata enda arvutis küpsiste salvestamise. Arvestage, et sellel juhul kaotate suure osa veebilehe funktsionaalsusest.

  Küpsised saate enda arvutist lihtsalt kustutada. Kui kasutate mitut brauserit, peate kustutame küpsised igast brauserist eraldi. Kuidas, saate vaadata siit:

  Internet Explorer
  Safari
  Google Chrome
  Firefox

  4. Kuidas Pharma Nord küpsiseid kasutab?

  Me kasutame kolme sorti küpsiseid. Sellest, kuidas ja miks me küpsiseid kasutame, saate lugeda allpool:
   

  4.1.Väga vajalikud küpsised

  Need küpsised toetavad meie veebilehe funktsionaalsust ja toimivust. Muuhulgas võimaldavad need teil logida sisse meie veebisaidi turvalistele aladele ja jälgida oma ostukorvi sisu.

   

  Näide:

  • Pharma Nord kasutab sessiooni küpsiseid selleks, et saaksid oma kontoga sisse logida ja kasutada ostukorvi võimalusi.  Sessiooni küpsised paigaldatakse ajutiselt ja kustutatakse kohe, kui internetilehe aken või veebileht suletakse.
  • Veebibrauseri eelistused.

   

  4.2. Statistilised küpsised
  Me kasutame statistilisi andmeid, et parandada nii meie veebisaidi kvaliteeti kui ka selleks, et pakkuda Sulle personaalsemat kogemust.
   

  Näiteks: 

  • LogRocket salvestab sessiooni, et aidata arendajatel süsteem korras hoida ning et parandada/optimeerida kasutajakogemust.  
  • Kohalikud statistilised küpsised koguvad informatsiooni selle kohta, kuidas kasutajad veebilehte kasutavad. Nende küpsiste eesmärgiks on parandada veebilehe kasutaja kogemust. 
  • Pharma Nordi veebileht kasutab Google Analytics´i analüüsitööriistu, mis koguvad teavet veebilehe kasutuse kohta. Loe Google Analytics'i kohta siit. 
  • Me oleme seadistanud ka sellise küpsise, mis tunneb ära korduva kasutaja. See küpsis kestab kauem kui ühe sessiooni.

   

  4.3. Reklaamiküpsised

  Need on kolmandate osapoolte küpsised, mis pärinevad muudelt saitidelt, mida külastad ning mis sisaldavad Sinule suunatud reklaame või kujutisi. Need küpsised võivad pakkuda ka lisavõimalusi, näiteks lihtsat sisselogimist läbi sotsiaalmeedia platvormi või sisu jagamise võimalust.


  Näiteks:

  • Google marketing

  • Twitter

  • Facebook

  • Youtube

  • LinkedIn

  LOGI

  Pharmanord.ee tarbeks kasutame logi. Seda informatsiooni kasutame statistilise pildi loomiseks selle kohta, kui palju on meie veebilehel külastajaid, kust nad meid külastavad ning millisel lehel nad meie veebilehelt lahkuvad.

  Logi kasutatakse ainult pharmanord.ee arenduseks.

  YOUTUBE'I API KASUTAMIN

  Pharma Nord kasutab meie YouTube'i kanali videote integreerimiseks veebisaidile YouTube'i API teenuseid.

  Youtube'i teenusetingimusi saate lugeda siit

  Oluline:


  Meie jaoks on Pharma Nordi lehe külastajate andmete kaitse ülitähtis. Rohkem informatsiooni, kuidas Pharma Nord käitleb isikuandmeid ning kasutab veebiküpsiseid, saate, vaadates järgnevaid teemasid.