Otsi

  Search Results

  Close

  Elukvaliteet kapslist?
  Elukvaliteet tähendab paljusid asju, muuhulgas näiteks energiat ja heaolu. Rootsi teadlased avastasid, et kui anda vanematele inimestele igapäevaselt Bio-Quinone Active Q10 toidulisandit, tundsid nad end palju paremini. Nad olid energilisemad ja entusiastlikumad, elu nautimine oli nende jaoks palju lihtsam, kuna nad ei tundnud end väsinuna. Nad tundsid end tervena.

  Me kõik tahame elada energilist elu, kuid igaühe jaoks ei ole see iseenesest mõistetav. Kuidas saada teada, kas mul ikka on piisavalt energiat? Vasta allolevale küsimustikule ja saa teada!

  Mõtle enda igapäevase elu peale ja vasta alljärgnevatele küsimustele:

  1. Kas õhtul Aktuaalset Kaamerat vaadates kipub uni peale tulema?
  2. Kas jood päevas rohkem kui 3 tassi kohvi?
  3. Kas tunned end pärastlõunal unisena?
  4. Kas tunned tihti, et ei jaksa peale tööpäeva lõppu trenni teha?
  5. Kas hommikuti on raske ärgata?
  6. Kas su lihased valutavad veel mitu päeva peale treeningut?
  7. Kas su igemed veritsevad aeg-ajalt?
  8. Kas kasutad statiine (kolesterooli langetavaid ravimeid)?

  Kui vastasid JAH vähema kolmele küsimusele, võiksid saada kasu koensüüm Q10-e toidulisandist!


  Vähem väsimust

  Bio-Quinone Active Q10 on laialdaselt kasutusel olev toidulisand, mis sisaldab kõrgekvaliteedilist koensüümi Q10 ja vitamiini C, mis vähendab väsimust. See toidulisand on täiesti looduslik moodus anda oma kehale rohkem energiat, üha rohkem inimesi maailmas on hakanud seda kasutama.

   

  Vali õige toode

  Apteegis on müügil palju erinevaid Q10 tooteid, kuid ainsana suudab oma toimet teaduslikult tõestada Bio-Quinone Active Q10. Toode töötab väga hästi, kuna aktiivsed koostisosad on keha poolt kergesti omastatavad tänu unikaalsele tootmisprotseduurile. Seetõttu peavad tootest lugu mitte üksnes tarbijad vaid ka teadlased.

  Loe rohkem Bio-Quinone Active Q10 kohta siit