Otsi

  Search Results

  Close

  Kui teil on küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta või soovite informatsooni veebiküpsiste kasutuse kohta, siis helistage meile tööpäevadel kl 9:00-17:00 numbril 646 1030. Võite meiega ühendust võtta ka kontaktvormi kaudu.

  PRIVAATSUSPOLIITIKA

  Pharma Nordi jaoks pole tähtis ainult toodete kvaliteet. Internetiturvalisus ja meie veebilehe külastajate privaatsuse kaitsmine on meie jaoks samuti väga olulise tähtsusega. Allpool on informatsioon, kuidas me käitleme teie isikuandmeid, kuidas teeme päringuid ja kuidas me kasutame enda veebilehel küpsiseid.

  Kui külastate veebilehte pharmanord.ee, käitleme teie isikuandmeid allpool kirjeldatud viisil. Sel viisil kontrollime me teie isikuandmeid teie õigusruumis. Lisainformatsiooni teie isikuandmete hoiustamise ja käitlemise kohta saate küsida läbi vormi, mille leiate siit.

  Teil on alati õigus järgnevale:

  • Õigus olla unustatud – teil on õigus nõuda valede või puudulike andmete korrigeerimist või kustutamist.
  • Õigus olla informeeritud – teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid käideldakse ja miks.
  • Andmete ülekandmise õigus – GDPRi kohaselt on teil õigus nõuda, et me edastaksime teile teie isikuandmed üldkasutatavas ja arvutis loetavas formaadis.
  • Õigus esitada vastuväiteid – teil on õigus protesteerida teie isikuandmete kasutamise vastu teile Pharma Nordi reklaami saatmisel.
  • Õigus kaebusi esitada – teil on õigus esitada kaebus meie vastu oma isikuandmete kasutuse kohta vastavale ametkonnale.

  1. Milliseid andmeid me käitleme ja miks?

  Teile meie uudiskirja – Pharma Nord Health News saatmiseks (ainult Teie nõusolekul):

  Pharma Nordi uudiskirja kaudu jagame teiega uut teaduslikult tõestatud informatsiooni toidulisandite ja ravimite kohta.

  Te ei saa meie uudiskirja, kui Te pole vastavat soovi omapoolselt kinnitanud. Pharma Nord kaitseb Teie andmeid ja garanteerib, et saate alati uudiskirjas oleva lingi kaudu uudiskirjast loobuda.

  Uudiskirja saatmiseks vajame Teie nime ja e-posti aadressi. Mõnedel juhtudel küsime täiendavat informatsiooni. Näiteks võime uurida Teie vanuse kohta või selle kohta, missuguseid Pharma Nordi tooteid tarbinud olete. Neid andmeid kasutatakse ainult selleks, et Teile asjakohaseid uudiskirju saata ja neid andmeid hoiame vaid seni, kuni Te uudiskirjast loobute.

  Võite meiega alati ühendust võtta, kui Teil on küsimusi meie uudiskirja kohta, kasutades selleks uudiskirjas olevat linki.

  2. Kuidas me teie isikuandmeid hoiustame?

  Pharma Nord hoiustab teie isikuandmeid kaitstud andmebaasis.

  Kui soovite esitada vastuväiteid enda isikuandmete käitlemise vastu, nõuda enda isikuandmete parandamist või mitte lubada enda isikuandmete käitlemist, võite meile helistada telefonil 646 1030, saata e-mail (eesti@pharmanord.com) või kirjutada meile kiri järgneval aadressil:

  Pharma Nord Eesti OÜ
  Allika tee 7-203
  Peetri alevik, Rae vald
  75312
  Eesti
   

  3. Kui kaua me teie isikuandmeid hoiustame?
  Uudiskirja tellimuseks vajalikke isikuandmeid hoiustame, kuni Te meie uudiskirjast loobute. Uudiskirjast saate loobuda igal ajal, kasutades vastavat uudiskirjas sisalduvat linki.

   

  KÜPSISED

  1. Miks Pharma Nord küpsistest kirjutab?
  Küpsised pole uus fenomen. Sellest hoolimata on kõigil Euroopa veebilehtedel kohustus informeerida kasutajat küpsistest, mis kasutaja riistvarasse salvestatakse.

  2. Mis on küpsised?
  Küpsised on väikesed failid, mida veebileht teie arvutisse salvestab. Küpsised jagavad veebiserveriga infot teie kasutajasätetest, sisselogimise staatusest, ja sellest, kuidas te veebilehte kasutate. Teiste sõnadega, mõned küpsised on vajalikud veebilehe funktsioonide tööks, samas kui teised küpsised koguvad informatsiooni veebilehe arendustööde tarvis.

  3. Küpsiste mittelubamine
  Enda brauseriseadetes saate keelata enda arvutis küpsiste salvestamise. Arvestage, et sellel juhul kaotate suure osa veebilehe funktsionaalsusest.

  Küpsised saate enda arvutist lihtsalt kustutada. Kui kasutate mitut brauserit, peate kustutame küpsised igast brauserist eraldi. Kuidas, saate vaadata siit:

  Internet Explorer
  Safari
  Google Chrome
  Firefox

  4. Kuidas Pharma Nord küpsiseid kasutab?

  Me kasutame kolme sorti küpsiseid. Sellest, kuidas ja miks me küpsiseid kasutame, saate lugeda allpool:
   

  4.1.Väga vajalikud küpsised

  Need küpsised toetavad meie veebilehe funktsionaalsust ja toimivust. Muuhulgas võimaldavad need Teil logida sisse meie veebisaidi turvalistele aladele ja jälgida oma ostukorvi sisu.

   

  Näide:

  • Pharma Nord kasutab sessiooni küpsiseid selleks, et saaksid oma kontoga sisse logida ja kasutada ostukorvi võimalusi.  Sessiooni küpsised paigaldatakse ajutiselt ja kustutatakse kohe, kui internetilehe aken või veebileht suletakse.
  • Veebibrauseri eelistused.

   

  4.2. Statistilised küpsised
  Me kasutame statistilisi andmeid, et parandada nii meie veebisaidi kvaliteeti kui ka selleks, et pakkuda Teile personaalsemat kogemust.
   

  Näiteks: 

  • LogRocket salvestab sessiooni, et aidata arendajatel süsteem korras hoida ning et parandada/optimeerida kasutajakogemust.  
  • Kohalikud statistilised küpsised koguvad informatsiooni selle kohta, kuidas kasutajad veebilehte kasutavad. Nende küpsiste eesmärgiks on parandada veebilehe kasutaja kogemust. 
  • Pharma Nordi veebileht kasutab Google Analytics´i analüüsitööriistu, mis koguvad teavet veebilehe kasutuse kohta. Loe Google Analytics'i kohta siit. 
  • Me oleme seadistanud ka sellise küpsise, mis tunneb ära korduva kasutaja. See küpsis kestab kauem kui ühe sessiooni.

   

  4.3. Reklaamiküpsised

  Need on kolmandate osapoolte küpsised, mis pärinevad muudelt saitidelt, mida külastad ning mis sisaldavad Teile suunatud reklaame või kujutisi. Need küpsised võivad pakkuda ka lisavõimalusi, näiteks lihtsat sisselogimist läbi sotsiaalmeedia platvormi või sisu jagamise võimalust.


  Näiteks:

  • Google marketing

  • Twitter

  • Facebook

  • Youtube

  • LinkedIn

  LOGI

  Pharmanord.ee tarbeks kasutame logi. Seda informatsiooni kasutame statistilise pildi loomiseks selle kohta, kui palju on meie veebilehel külastajaid, kust nad meid külastavad ning millisel lehel nad meie veebilehelt lahkuvad.

  Logi kasutatakse ainult pharmanord.ee arenduseks.

   

  YOUTUBE'I API KASUTAMINE

  Pharma Nord kasutab meie YouTube'i kanali videote integreerimiseks veebisaidile YouTube'i API teenuseid.

  Youtube'i teenusetingimusi saate lugeda siit.

  Oluline:


  Meie jaoks on Pharma Nordi lehe külastajate andmete kaitse ülitähtis. Rohkem informatsiooni, kuidas Pharma Nord käitleb isikuandmeid ning kasutab veebiküpsiseid, saate, vaadates järgnevaid teemasid.