Otsi

  Search Results

  Close

   Tähelepanu!

   

  Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

  Toote pilt 100 mg tablettidega, mis sisaldavad standardiseeritud Ginkgo biloba ekstrakti


  Bio-Biloba 100 mg (Ginkgo biloba)

  • Ajutegevuse funktsionaalsete häirete (mälu ja keskendumisvõime vähenemine) korral eakatel isikutel
  • Jäsemete arteriaalse verevarustuse häirete (käte ja jalgade külmetamine) korral
  • Standardiseeritud taimne preparaat
  • Üks tablett sisaldab 100 mg hõlmikpuu lehtede (Ginkgo biloba) standardiseeritud kuivekstrakti, milles on 24 mg flavoonglükosiide ja 6 mg terpenoide
  Loe edasiNäita vähem

  Bio-Biloba 100 mg (Ginkgo biloba)

  Pharma Nord

  1 tablett (433 mg) sisaldab:      
  Hõlmikpuu (Ginkgo biloba)  rafineeritud  ja kvantifitseeritud kuivekstrakti     100 mg
  mis vastab:      
  22-27 mg flavonoididele flavoonglükosiididena      
  2,8-3,4 mg ginkoliididele A, B ja C      
  2,6-3,2 mg bilobaliididele      

  Tooteinfo

  Annustamine:
  1…2 tabletti päevas söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata. Mitte kasutada alla 12-aastastel lastel.

  Näidustused:
  Ajutegevuse funktsionaalsete häirete (mälu ja keskendumisvõime vähenemine) korral eakatel isikutel.
  Täiendava ravimina jäsemete arteriaalse verevarustuse häirete (käte ja jalgade külmetamine) korral.

  Kasutusjuhend:
  Suukaudne.

  Säilitamine:
  Hoida temperatuuril kuni 30°C.
  Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

  Käsimüügiravim.
  Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

  Mis on Bio-Biloba (Ginkgo biloba)?

  Pilt: Naeratavad keskealised naine ja meesBio-Biloba (Ginkgo biloba) on looduslik taimne preparaat. Bio-Biloba (Ginkgo biloba) on kaetud tableti kujul ning iga tablett sisaldab 100 mg hõlmikpuu lehtede standardiseeritud kuivekstrakti, milles sisaldub 24 mg flavoonglükosiide ja 6 mg terpenoide.

  Bio-Biloba (Ginkgo biloba) sisalduv hõlmikpuu lehtede kuivekstrakt toetab kognitiivseid funktsioone, s.h aitab parandada mälu ja suurendada keskendumisvõimet. Samuti parandab Bio-Biloba (Ginkgo biloba) verevarustust ning seeläbi mõjub leevendavalt külmetavatele kätele ja jalgadele.


  Bio-Biloba (Ginkgo biloba) omadused

  Bio-Biloba (Ginkgo biloba) parandab verevarustust ajus ja veresoonkonnas. Tänu sellele varustatakse rakke suurema hulga hapniku ja toitainetega, mis stimuleerib organismi ja aju funktsioone. Paljud inimesed on avastanud, et Bio-Biloba (Ginkgo biloba) aitab ka külmetavate käte ja jalgade korral.

  Kui rakkude ja kudede verevarustus on vähenenud, võib tekkida soodumus käte ja jalgade külmetamisele. Bio-Biloba (Ginkgo biloba) on taimne preparaat, mis võib sellistel juhtudel aidata.

  Hõlmikpuupreparaatide kasutamist peaksite vältima enne planeeritud operatsiooni (veritsusohu tõttu).

  Pidage meeles, et ravi vajavate terviseprobleemide korral on oluline arsti järelevalve.


  Rasedus ja imetamine

  Andmed kahjuliku toime kohta raseduse ja imetamise ajal puuduvad. Vaatamata sellele pidage enne ravimi kasutamist nõu arsti või apteekriga.

  Soojad käed Bio-Biloba (Ginkgo biloba) abil

  Termogramm käest külmas vees ilma Bio-Bilobat (Ginkgo biloba) kasutamata         Termogramm käest külmas vees Bio-Bilobat (Ginkgo biloba) kasutades          Termogramm ehk soojuspilt enne ja peale Bio-Biloba kasutamist

  Ilma Bio-Bilobata (Ginkgo biloba): Kümne minuti pärast tõuseb naha temperatuur 12,6 kraadilt umbes 20 kraadini.

  Termogramm käest külmas vees Bio-Bilobat (Ginkgo biloba) kasutades          Termogramm käest külmas vees Bio-Bilobat (Ginkgo biloba) kasutades         Termogramm ehk soojuspilt enne ja peale Bio-Biloba kasutamist

  Pärast Bio-Biloba (Ginkgo biloba) kasutamist: Kümne minuti pärast tõuseb naha temperatuur umbes 13,8 kraadilt ligikaudu 30,9 kraadini.

  Termogrammid ehk soojuspildid demonstreerivad vere voolu kätes enne ja pärast Bio-Biloba (Ginkgo biloba) tablettide kasutamist. Uuringu käigus hoiti käsi 2 minuti jooksul 7 kraadises külmas vees ning soojuspildid tehti vahetult pärast käte võtmist külmast veest ning 10 minutit hiljem.

  Mis on hõlmikpuu ehk Ginkgo Biloba?

  Pilt: Hõlmikpuu oksHõlmikpuu, mida tuntakse ka Ginkgo biloba’na, kasvab Kagu-Aasias. Sajandeid on hõlmikpuu lehtede ekstrakti kasutatud ravimiseks. See puu, millel pole ühtegi sugulast olemasolevate puuliikide seas, on 240 miljonit aastat vana ning mõnikord viidatakse talle kui ”elavale fossiilile”. Ta on uskumatult vastupidav ning kasvab 30-40 meetri kõrguseks.

  Hõlmikpuu jõudis Euroopasse 17. sajandil. Selle iseloomulikud lehvikukujulised lehed sisaldavad mitmeid toimeaineid, millest flavoonglükosiidid ja terpeenlaktoonid omavad ravitoimet.

  Sama hind – parem tulemus

  Kui soovite hõlmikpuupreparaadist maksimaalset kasu saada, on Bio-Biloba (Ginkgo biloba) parim valik. Rahvusvahelised uuringud on näidanud, et Bio-Biloba (Ginkgo biloba) koostis annab sama raha eest parima tulemuse.


  Puhtam toode – kõrgem turvalisus

  Hollandis 21 hõlmikpuupreparaadiga läbi viidud uuringu käigus jõuti järeldusele, et Bio-Biloba (Ginkgo biloba) on turul olev kõige puhtam hõlmikpuupreparaat. (1).


  Soodsaim ost

  Teine Hollandi uuring 13 erineva hõlmikpuupreparaadiga, mille viis läbi Hollandi tarbijaorganisatsioon Consumentenbond, jõudis tulemusele, et Bio-Bilobas (Ginkgo biloba) olev hõlmikpuuekstrakt on suurepärase kvaliteediga ning sisaldab kõige rohkem aktiivset toimeainet, mis teeb Bio-Biloba (Ginkgo biloba) soodsaimaks tooteks Hollandis, võrreldes erinevate toodete hindu ja toimeaine annust. (2).

  Suurbritannias müügil olevate hõlmikpuupreparaatide antioksüdantne toime (3)

  Graafik Bio-Biloba võrdlusest teiste toodetega
   

  1. Niewsbrief Gezond of Consumentenbond august 2003.
  2. First choice for lowest cost per day: Consumentegids of Consumentenbond august 1995.
  3. The Journal of Alternative and Complementary Medicine, Vol.9, issue5, pp625-629..