Otsi

  Search Results

  Close

  Kas Sind huvitavad toitumine ja toidulisandid?

  Oleme kiirelt kasvav rahvusvaheline ettevõte, Euroopa üks juhtivatest ennetava meditsiini ja toidulisandite tootjatest. Tervisliku eluviisi edendamine on meie jaoks olulisel kohal, püüame kommunikeerida kvaliteetsete ja teaduslikult tõestatud toimega toitainete abil sekkumise kasulikkust.

  Pharma Nord on huvitav ja väljakutsuv koht töötamiseks, pakkudes hulgaliselt erinevaid töökohti ja funktsioone, ülesannete rohkus nõuab erinevaid oskusi ja kvalifikatsioone. Seetõttu on Pharma Nord alati huvitatud töölesoovijatest, olgu konkurss välja kuulutatud või mitte.

  Tööpakkumised Taanis

  Pharma Nordi peakontor asub Taanis, linnas Vojens asub tehas, kus arendatakse ja toodetakse meie tooteid. Tehases asub laboratoorium, mis teostab kontrollteste ning abistab tootearendusel.

  Administratiivne osa asub Taanis, Vejle linnas. Sealt koordineeritakse ja tehakse koostööd üle maailma asetsevate tütarettevõtetega logistika, müügi, turunduse, arenduse, IT, veebi ja raamatupidamise alal.

  Positsioonid teistes riikides
  Pharma Nord pakub väljakutsuvaid ja huvitavaid töökohti heade ja pühendunud kolleegidega. Eeldame head inglise keele oskust.

  Eelkõige otsime ambitsioonikaid müügiesindajaid ja koolitajaid, samuti kogemustega internetiturundajaid. Pharma Nordi töötajatelt eeldatakse suurt huvi tervise ja heaolu vastu ning ambitsiooni areneda koos ettevõttega, tehes tihedat koostööd Taani peakontoriga.

   

  Vabad töökohad

  Pharma Nordist

  Pharma Nord on Euroopa üks juhtivatest ennetavate meditsiini ja toidulisandite tootjatest. Taanis asuva peakontori ja tootmise ning 25 tütarettevõtte ja 20 välismaise äripartneriga katab Pharma Nord suure osa maailmast. Meie tooteid müüakse Euroopas, Lähis-Idas ja kiirelt arenevatel Aasia, Venemaa ja Ühendkuningriikide turgudel.