Otsi

  Search Results

  Close

  Kas Sind huvitavad toitumine ja toidulisandid?

  Oleme kiirelt kasvav rahvusvaheline ettevõte, Euroopa üks juhtivatest ennetava meditsiini ja toidulisandite tootjatest. Tervisliku eluviisi edendamine on meie jaoks olulisel kohal, meie eesmärk on anda teaduspõhist infot kvaliteetsete teaduslikult tõendatud toimega toidulisandite kohta.

  Pharma Nord on huvitav ja väljakutseid pakkuv koht töötamiseks. Meil on hulgaliselt erinevaid töökohti ja valdkondi ning ülesannete rohkus nõuab erinevate oskuste ja kvalifikatsiooniga inimesi. Seetõttu on Pharma Nord alati huvitatud töölesoovijatest, olgu konkurss välja kuulutatud või mitte.

  Rõõmsad Pharma Nordi töötajad

   

  Tööpakkumised Taanis

  Pharma Nordi peakontor asub Taanis. Meie tehas asub linnas nimega Vojens ning seal arendatakse ja toodetakse meie tooteid. Tehases asub ka tipptasemel laboratoorium, mis teostab kontrollteste ning abistab tootearendusel.

  Ettevõtte administratsioon asub Taanis, Vejle linnas. Sealt koordineeritakse koostööd tütarettevõtetega üle kogu maailma logistika, müügi, turunduse, arenduse, IT, veebi ja raamatupidamise alal.

  Positsioonid teistes riikides
  Pharma Nord pakub väljakutsuvaid ja huvitavaid töökohti heade ja pühendunud kolleegidega. Eeldame head inglise keele oskust.

  Eelkõige otsime ambitsioonikaid müügiesindajaid ja koolitajaid, samuti kogemustega internetiturundajaid. Pharma Nordi töötajatelt eeldatakse suurt huvi tervise ja heaolu vastu ning ambitsiooni areneda koos ettevõttega, tehes tihedat koostööd Taani peakontoriga.

  TÖÖPAKKUMISED

  Pharma Nordist

  Pilt: Pharma Nordi peakontor Taanis

  Pharma Nord on Euroopa üks juhtivatest ennetavate meditsiini ja toidulisandite tootjatest. Taanis asuva peakontori ja tootmise ning 25 tütarettevõtte ja 20 välismaise äripartneriga katab Pharma Nord suure osa maailmast. Meie tooteid müüakse Euroopas, Lähis-Idas ja kiirelt arenevatel Aasia, Venemaa ja Ühendkuningriikide turgudel.

   

   

  Pilt: Pharma Nordi toodete pakendid