Otsi

  Search Results

  Close


   

  Hea terviseala spetsialist!


  Meil on siiralt hea meel, et soovid liituda Pharma Nordi uudiskirjaga! Palun täida ära allolev vorm ning kinnita uudiskirjaga liitumise soov ka läbi Sinule saadetava e-maili. Seejärel jõuabki Sinuni info Pharma Nordi ürituste kohta ning kõige värskem ja huvitavam teaduspõhine info tervise ja toidulisandite kohta.

  Kingituseks uudiskirjaga liitumise eest saadame sulle ühe paki Pharma Nordi D-vitamiini D-Pärlid N40. Selleks, et saaksime pakikese kohale toimetada, täida palun ära alloleva vormi kõik lahtrid.

  NB! Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub ja üks pakk majapidamise kohta.

  D-Pärlid on pehmed ja pisikesed õlikapslid, mis sisaldavad 25 µg (1000 IU) D3-vitamiini igas kapslis ning pärlite suuruse tõttu on neid lihtne neelata või närida. Preparaadis sisalduv D-vitamiin on lahustatud külmpressitud oliivõlis, parandamaks toitaine imendumist kehas. Preparaat on saadaval kolmes tugevuses – kas 25, 40 või 75 mikrogrammi D3-vitamiini igas kapslis. Nii on Sul võimalik korrigeerida seda, kui palju Sa D-vitamiini võtad – vastavalt aastaajale, vajadusele ja eluperioodile.
   

  Loe pikemalt siit