Estonia | Select other Country

Kui teil on küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta või soovite informatsooni veebiküpsiste kasutuse kohta, siis helistage meile tööpäevadel kl 9:00-17:00 numbril 646 1030. Võite meiega ühendust võtta ka kontaktvormi kaudu.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Pharma Nordi jaoks pole tähtis mitte ainult toodete kvaliteet. Internetiturvalisus ja meie veebilehe külastajate privaatsuse kaitsmine on meie jaoks samuti väga olulise tähtsusega. Allpool on informatsioon, kuidas me käitleme teie isikuandmeid, kuidas teeme päringuid ja kuidas me kasutame enda veebilehel küpsiseid.

Kui külastate veebilehte pharmanord.ee, käitleme teie isikuandmeid allpool kirjeldatud viisil. Sel viisil kontrollime me teie isikuandmeid teie õigusruumis. Lisainformatsiooni teie isikuandmete hoiustamise ja käitlemise kohta saate küsida läbi vormi, mille leiate siit.

Teil on alati õigus järgnevale:

  • Õigus olla unustatud – teil on õigus nõuda valede või puudulike andmete korrigeerimist või kustutamist.
  • Õigus olla informeeritud – teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid käideldakse ja miks.
  • Andmete ülekandmise õigus – GDPRi kohaselt on teil õigus nõuda, et me edastaksime teile teie isikuandmed üldkasutatavas ja arvutis loetavas formaadis.
  • Õigus esitada vastuväiteid – teil on õigus protesteerida teie isikuandmete kasutamise vastu teile Pharma Nordi reklaami saatmisel.
  • Õigus kaebusi esitada – teil on õigus esitada kaebus meie vastu oma isikuandmete kasutuse kohta vastavale ametkonnale.

1. Milliseid andmeid me käitleme ja miks?

Teile meie uudiskirja – Pharma Nord Health News saatmiseks (ainult teie nõusolekul):

Pharma Nordi uudiskirja kaudu jagame teiega uut teaduslikult tõestatud informatsiooni toidulisandite ja ravimite kohta.

Te ei saa meie uudiskirja, kui te pole vastavat soovi omapoolselt kinnitanud. Pharma Nord kaitseb teie andmeid ja garanteerib, et saate alati uudiskirjas oleva lingi kaudu uudiskirjast loobuda.

Teile uudiskirja saatmiseks vajame teie nime ja e-posti aadressi. Mõnedel juhtudel vajame täiendavat informatsiooni. Näiteks võime uurida teie vanuse kohta või selle kohta, kas teie leibkonnas on lapsi. Neid andmeid kasutatakse ainult selleks, et teile asjakohaseid uudiskirju saata, ja andmeid hoiame, kuni te uudiskirjast loobute.

Võite meiega alati ühendust võtta, kui teil on küsimusi meie uudiskirja kohta, kasutades selleks uudiskirjas olevat linki.

2. Kuidas me teie isikuandmeid hoiustame?

Pharma Nord hoiustab teie isikuandmeid kaitstud andmebaasis.

Kui soovite esitada vastuväiteid enda isikuandmete käitlemise vastu, nõuda enda isikuandmete parandamist või mitte lubada enda isikuandmete käitlemist, võite meile helistada telefonil 646 1030 või kirjutada meile järgneval aadressil:

Pharma Nord Eesti OÜ
Äriklienditeenindus, nimekapp 131
Pallasti tänav 28
10502 Tallinn
Eesti Vabariik

3. Kui kaua me teie isikuandmeid hoiustame?
Uudiskirja tellimuseks vajalikke isikuandmeid hoiustame, kuni te meie uudiskirjast loobute. Uudiskirjast saate loobuda igal ajal, kasutades vastavat uudiskirjas sisalduvat linki.

 

KÜPSISED

1. Miks Pharma Nord küpsistest kirjutab?
Küpsised pole uus fenomen. Sellest hoolimata on kõigil Euroopa veebilehtedel kohustus informeerida kasutajat küpsistest, mis kasutaja riistvarasse salvestatakse.

2. Mis on küpsised?
Küpsised on väikesed failid, mida veebileht teie arvutisse salvestab. Küpsised jagavad veebiserveriga infot teie kasutajasätetest, sisselogimise staatusest, ja sellest, kuidas te veebilehte kasutate. Teiste sõnadega, mõned küpsised on vajalikud veebilehe funktsioonide tööks, samas kui teised küpsised koguvad informatsiooni veebilehe arendustööde tarvis.

3. Küpsiste mittelubamine
Enda brauseriseadetes saate keelata enda arvutis küpsiste salvestamise. Arvestage, et sellel juhul kaotate suure osa veebilehe funktsionaalsusest.

Küpsised saate enda arvutist lihtsalt kustutada. Kui kasutate mitut brauserit, peate kustutame küpsised igast brauserist eraldi. Kuidas, saate vaadata siit:

Internet Explorer
Safari
Google Chrome
Firefox

4. Kuidas Pharma Nord küpsiseid kasutab?

Me kasutame kolme sorti küpsiseid. Sellest, kuidas ja miks me küpsiseid kasutame, saate lugeda allpool:

  • Funktsionaalsed küpsised – Pharma Nord kasutab enda veebilehel sessiooniküpsiseid näitamaks, et olete sisse logitud ja näitamaks teile teie ostukorvi sisu. Need küpsised kustutatakse automaatselt, kui sulete kas akna või enda lehitseja.

  • Statistikaküpsised – kasutame ka küpsiseid, mis võimaldavad ära tunda korduvaid kliente. Need küpsised kestavad kauem kui üks sessioon.
  • Salastamata küpsised – meil on küpsised, mis räägivad meile sellest, milliseid osi meie kodulehest külastate. Need küpsised kustutatakse, kui te meie veebilehelt lahkute. Nii saame infot enda veebilehe külastamise kohta. Ja me kasutame seda infot ainult kasutajaliidese parandamiseks.


5. Google Analytics
Pharma Nord kasutab Google Analytics’i teenust meie veebilehe kasutamise kohta informatsiooni kogumiseks.  

Google Analytics’i kohta saate lugeda siit.

 

LOGI

Pharmanord.ee tarbeks kasutame logi. Seda informatsiooni kasutame statistilise pildi loomiseks selle kohta, kui palju on meie veebilehel külastajaid, kust nad meid külastavad ning millisel lehel nad meie veebilehelt lahkuvad.

Logi kasutatakse ainult pharmanord.ee arenduseks.

 

Oluline:


Meie jaoks on Pharma Nordi lehe külastajate andmete kaitse ülitähtis. Rohkem informatsiooni, kuidas Pharma Nord käitleb isikuandmeid ning kasutab veebiküpsiseid, saate, vaadates järgnevaid teemasid.