Pharma Nord   Terviseuudised
- neile, kes tahavad oma tervise eest ise hoolitseda

Kallis [NewsletterUserName]

Me hindame Teie huvi Pharma Nordi toodete ja uurimustulemuste kohta.

Pharma Nord osaleb aktiivselt rahvusvahelistes teadusuuringutes ja on kuni tänase päevani avaldanud üle 300 teadusliku artikli, kus Pharma Nordi tooteid on testitud kliinilistes uuringutes. Sellel tasemel on Pharma Nord üks maailma juhtivaid ettevõtteid.

Kui Teie, kui tarbija, soovite investeerida tervisesse ja ennetusse koos vitamiinide, mineraalide jms, on väga oluline, et sellel tabletil või kapslil, mida Te soovite tarbida, on ka soovitud toime.  Vastasel juhul läheb raha raisku.

Koensüümi Q10 ja seleeni uus uuring

2012. aastal avaldati suur Rootsi uuring – KiSel-10 – rahvusvahelises südameajakirjas The International Journal of Cardiology.  Viis aastat kestnud topeltpime ja platseebokontrollitud uuring viidi läbi 444 Rootsi kodanikuga vanuses 70 kuni 88 aastat. Vabatahtlikud said seleeni ja koensüümi Q10 kombinatsioonravi või platseebot.

Tulemusena täheldati aktiivses ravirühmas võrreldes platseeborühmaga vähenenud kardiovaskulaarset suremust ja kardiaalse biomarkeri NT-proBNP sisalduse olulist vähenemist veres. Lisaks leiti ehhokardiograafi abil, et südametalitluse skoor oli oluliselt paranenud.

2014. aastal näitas Q-Symbio uuring ka selget vahet patsientidel, kes said Bio-Quinone Q10 või platseebot. Uuring viidi läbi 13 eri haiglas, üheksas eri riigis, ja on üks suurimaid koensüümi Q10 uuringutest. Uuring avaldati JACC-s, mis on maailma üks kõige tunnustatumaid südameajakirju.


 

Seadusandlus ei luba Pharma Nordil kirjutada nende uuringute spetsiifilistest mõjudest, kuid Google kaudu on võimalik leida lisainformatsiooni.

Loe rohkem uuringu kohta siitToodetud Taanis

Pharma Nord on 100% Taani eraomanduses olev firma ning mille kogu tootmine toimub Taanis. Taanis toodetud võib tihti tähendada erinevaid asju, et tooted on pakitud kastidesse Taanis.

Kui me kirjutame, et Taanis toodetud, see tähendab, et kogu tootmine toimub meie vabrikus Vojensis. Samuti nagu ka kogu toote arendamine ning tablettide ja kapslite tootmine.

Vabrik on tunnustatud ravimitootmiseks ja seepärast jälgivad ka kõik tööprotsessid samu ravimitootmise printsiipe. See tähendab tugevat tootmise kontrolli nii toormaterjalile kui ka juba valmis tablettidele ja kapslitele. Tarbijad saavad kindlad olla, et kui tooted lahkuvad tehasest, on nende sisu aktiivne ja ilma soovimata aineteta, isegi kui toodet müüakse "parim enne" kuupäeval.

Vaata tooteid siit


Rõhk hügieenil

Kõik Pharma Nordi tabletid ja kapslid toodetakse blisterpakendites, mis tagab optimaalse hügieeni ning kindlustab toodete kvaliteedi ja efektiivsuse esimesest kuni viimase tabletini.

Samaaegselt on lihtne ja mugav panna tabletid kotti, kui te reisite.

Vaadake meie filmi kvaliteedist ja sellest, miks pakendamine blisterpakendis on parem alternatiiv purgis olevatele tablettidele.