Pharma Nord   Terviseuudised
- neile, kes tahavad oma tervise eest ise hoolitseda

Hea [NewsletterUserName]

Hindame teie huvi Pharma Nordi toodete ja teadusuuringute tulemuste vastu.

Pharma Nord osaleb aktiivselt rahvusvahelistes teadusuuringutes ja tänasega on avaldatud enam kui  300 teaduslikku artiklit, kus Pharma Nordi tooteid on kasutatud uuringutes inimestega.

Pharma Nord üks maailma juhtivaid teaduslikult tõestatud toidulisandeid tootvaid ettevõtteid.
Kui te soovite panustada oma tervisesse vitamiinide ja mineraalainete abil, siis on väga oluline, et sellel tabletil või kapslil, mida võtate, on ka soovitud toime. Selle tõttu tasub valida dokumenteeritud toimega tooted.

Teadusuuring koensüümi Q10 ja seleeniga

2012. aastal avaldati esimene artikkel suurest Rootsi uuringust – KiSel-10 – rahvusvahelises tippteadusajakirjas The International Journal of Cardiology. Viis aastat kestnud kuldstandardiga (randomiseeritud, topeltpime ja platseebokontrollitud) uuring tehti 444 Rootsi elanikuga vanuses 70 kuni 88 aastat. Vabatahtlikud said seleeni ja koensüümi Q10 kombinatsioonis või platseebot.

Uuringu tulemusena täheldati testrühmas platseeborühmaga võrreldes vähenenud kardiovaskulaarset suremust ja kardiaalse biomarkeri NT-proBNP sisalduse märkimisväärset vähenemist veres. Lisaks leiti ehhokardiograafi abil, et südametalitluse skoor oli oluliselt paranenud.

2014. aastal näitadi ka Q-Symbio uuringuga tähelepanuväärset erinevust patsientidel, kes said Bio-Quinone Active Q10 või platseebot. Uuring tehti 13 erinevas haiglas, üheksas eri riigis ja on üks suurimaid koensüümiga Q10 tehtud uuringutest. Uuring avaldati JACC-s, mis on maailma üks enim tunnustatud südameteemalisi teadusajakirju.

 

Seadusandlus ei luba Pharma Nordil kirjutada uuringutest täpsemalt, kuid Google'i kaudu on võimalik leida lisainformatsiooni.

Loe rohkem uuringu kohta siitToodetud Taanis

Pharma Nord on 100% Taani eraomanduses olev firma. Pharma Nordi toidulisandite ja ravimite kogu tootmine leiab aset Taanis. “Toodetud Taanis” võib tihti tähendada erinevaid asju. Näiteks, et tooted on Taanis pakitud kastidesse. Kui meie kirjutame, et Taanis toodetud, siis see tähendab, et kogu tootmine toimub meie vabrikus Vojensis, kus leiab aset ka tootearendus ning kvaliteeditestimine.

Pharma Nordi vabrik on sertifitseeritud ravimite tootmiseks, mistõttu kõik tööprotsessid kohalduvad ravimitööstuse printsiipidele. See tähendab tugevat järelevalvet nii toormaterjalile kui ka juba valmis tablettidele ja kapslitele. Tarbijad võivad kindlad olla, et kui tooted väljuvad tehasest, siis on nende sisu aktiivne ja ilma soovimatute lisaaineteta isegi kui toode müüakse "parim enne" kuupäeval.

Vaata tooteid siit


Rõhk hügieenil

Kõik Pharma Nordi tabletid ja kapslid pakitakse blisterpakenditesse, mis tagab optimaalse hügieeni ning kindlustab toodete kvaliteedi esimesest kuni viimase tabletini.

Lisaks on lihtne võtta blisterpakendis tabletid näiteks reisile kaasa, paigutades blisteri mugavalt kotti.

Vaadake Pharma Nordi videot kvaliteedist ja sellest, miks pakendamine blisterpakenditesse on parem alternatiiv purgis olevatele tablettidele.