Pharma Nord   Terviseuudised
- neile, kes tahavad oma tervise eest ise hoolitseda

Vananedes kaotavad rakud oma “kütust”, vitamiinilaadset ainet nimega koensüüm Q10. Seda protsessi saab muuta ja elujõudu taastada, kui toitainet kapslitest juurde ammutada. Südamepuudulikkusega patsientidel on see omanud head toimet, kiidab ka Eesti juhtiv kardioloog.

 

“Mida vanemaks inimene saab, seda vähem leidub tema organismis Q10 koensüümi. See põhjustab aga lihaskahjustusi ja muid terviseprobleeme. Koensüümi Q10 tarvitavad patsiendid on füüsiliselt tugevamad ja ka vaimne kurnatus väheneb,” räägib Margus Viigimaa, Põhja-Eesti regionaalhaigla kardioloogiakeskuse teadusjuht Q-Symbio uuringust, mis on pakkunud huvi kardioloogidele üle maailma ning milles kasutati Bio-Quinone Q10-t.

Vanemas eas energia säilitamine
Q-Symbio uuring viidi läbi 420 patsiendiga ning see avaldati ajakirjas Journal of the American College of Cardiology, Heart Failure. Uuring on löönud laineid arstide ning terviseprofessionaalide seas üle maailma ning seda on peetud suureks edusammuks avastamaks võimalusi vanemas eas energia säilitamiseks.

Dokumenteeritud enam kui 100 uuringus
Bio-Quinone Q10 sisaldab kõrge kvaliteediga koensüümi Q10 ning vitamiini C, mis aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Toode valiti uuringusse tänu oma tõestatud kvaliteedile: Bio-Quinone Q10 on ametlik Rahvusvahelise Koensüümi Q10 Assotsiatsiooni (International Coenzyme Q10 Association ICQA) poolt kasutatav referentstoode ning seda on kasutatud enam kui 100-s avaldatud uuringus.

 

Uus viis vanemas eas aktiivsena püsimiseks?

Kas teadus on avastanud uue võimaluse vanemas eas aktiivsena püsimiseks? Loe Bio-Quinone Q10 kohta ja saa teada, miks on arstid tootest niivõrd intrigeeritud.

Vajuta siia

 

Energiakapslid

Saa teada, miks on Bio-Quinone Q10 Euroopas enim kasutatav naturaalne energiaallikas juba 25 aastat

Vajuta siia