Bio-Glucosamine FORTE

80 tabletti

  • Glükoosamiini esineb kõigis liigesekõhredes
  • Koos C-vitamiiniga toetab kõhrede ja luude funktsiooni
  • Lisaeeliseks on 400 mg kondroitiinsulfaadi ekstrakti sisaldus tabletis
  • Toodetud Taani ravimitööstuse rangete standardite kohaselt

Bio-Glucosamine FORTE

Pharma Nord

80 tabl.

Vaata seotud tooteid

[Luud ja Liigesed|, Vitamiinid |]
Prindi leht
Päevane annus sisaldab:     % PSA*
Glükoosamiinsulfaat 2KCI 500 mg    
Kondroitiinsulfaadi ekstrakt 400 mg    
Vitamiin C 20 mg   25 %

* Päevane soovituslik annus

Tooteinfo

Annustamine
Üks tablett päevas söögi ajal või pärast sööki tervelt alla neelata.

Ei soovitata alla 15-aastastele lastele.

Mitte ületada soovitatud päevaannust.

Tähelepanu! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Koorikloomade (krabid, krevetid jt.) suhtes allergilised isikud ei tohi seda toodet kasutada.

Koostis:
Glükoosamiinsulfaat 2KCl (koorikloomadest), kondroitiinsulfaadi ekstrakt (kaladest), L-askorbiinhape (vitamiin C). Paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos, rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid, talk. Stabilisaator: hüdroksüpropüülmetüültselluloos. Toiduvärv: titaandioksiid, indigokarmiin

Säilitamine:
Hoida toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Säilimisaeg pakendil.

Mis on Bio-Glucosamine FORTE?

Bio-Glucosamine FORTE igas tabletis on 500 mg glükoosamiinsulfaat 2KCl ning 400 mg kondroitiinsulfaadi ekstrakti. Lisaks on tablettides C-vitamiini, mis mängib olulist rolli kollageeni moodustumisel organismis. Kollageen on võrkstruktuuriga valk inimorganismis. Nagu raudsõrestikud toestavad betoonkonstruktsioone, annab kollageen elastsust ja tugevust, pakkudes seeläbi tuge nt. liigestele.


Kuidas Bio-Glucosamine FORTE’t võtta

Tablett tuleb võtta klaasi vedelikuga pärast sööki. Annus on üks tablett päevas.


Rasedus ja imetamine

Enne preparaadi kasutamist raseduse ja imetamise perioodil konsulteerida arstiga.

Mis on glükoosamiin?

Glükoosamiin on looduslik aine, mida organism kasutab keeruliste molekulide tootmiseks, mis omakorda on vajalikud liigesekõhre säilitamiseks ja parandamiseks. Kuigi meie keha toodab glükoosamiini, väheneb selle olulise aine tase organismis koos vanusega. Glükoosamiinipreparaadi lisamanustamine on parim võimalus seda lisaks saada, sest glükoosamiinil puuduvad toitelised allikad. Kondroitiin on samuti kõhre oluline koostisosa ja liigese määrdeaine, aga sageli ei lisata seda preparaatidesse kõrge hinna tõttu. Bio-Glucosamine FORTE’s olev kondroitiin ei ole toodetud veistest ega kanna endas BSE (hullu lehma tõve) ohtu.


Terved liigesed

Noore ja terve põlveliigese kõhr on kulumata, nii et see toimib põrutusi ja lööke summutava kaitsva pehmendusena. Parim moodus säilitada terveid liigeseid on neid töös hoida. Iseenesest on liigest koormates tekkiv surve kõhrkoele vajalik selleks, et vajalikud ained saaksid kõhre siseneda. Need ained toimivad tugeva ja elastse liigeskõhre ehitusplokkidena.
Terved liigesed ja kõhr on elukvaliteedi jaoks väga tähtsad. Mida paremini liigesed toimivad, seda lihtsam on jääda füüsiliselt aktiivseks ja nautida erinevaid tegevusi, mis aitavad olla nooruslik ja vormis.


Kes peavad vältima glükoosamiini

Ärge kasutage Bio-Glucosamine FORTE’t, kui olete allergiline (ülitundlik) glükoosamiinile, tabletis olevatele teistele ainetele või koorikloomadele. Glükoosamiin on pärit koorikloomadest.

Mis on kondroitiin?

Kondroitiin, teine tähtis kõhre, luu ja sidekoe koostisosa, aitab hoida looduslikud „määrdeained“ viskoossena ning stimuleerib kõhre paranemist. Samuti takistab ta ensüüme, mis kõhre lammutavad. Sünoviaalvedelik muutub koos vanusega vähem viskoosseks, mis soodustab liigesekõhre kulumist.

Täiendav info

Võta ühendust

Vastame telefonile
E-R 9.00-17.00
646 1030

 Pharma Nord Eesti OÜ, Uus-Sadama 21, Tallinn 10120, Eesti