Otsi

  Search Results

  Close

  Otsime enda kollektiivi TOOTEKONSULTANTI (lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendaja)
   

  Pharma Nord on Euroopa suurimaid toidulisandite tootjaid. Pharma Nordi tootearendus põhineb teaduslikel uuringutel, mis tagab toodete kvaliteedi, imendumise ning ohutuse. Meie eesmärgiks on pakkuda teaduslikult tõendatud toime ja biosaadavusega tooteid, mis toetavad tervislikke eluviise ja kõrget elukvaliteeti.

  Otsime oma kollektiivi lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asemele tootekonsultanti, kellel on suur huvi tervislike eluviiside ja tervisetoodete vastu. Töötajat otsime täisajaga.

  Töö kirjeldus
  Pharma Nordi tootekonsultandi peamiseks ülesandeks on teha kvaliteetset koostööd apteekide, tervisevaldkonna spetsialistde ja tarbijatega. Peamiseks märksõnaks on "suhtlus" - Sa hakkad läbi viima koolitusi, tegelema klientide muredega ning osalema messidel ja konverentsidel. Sinu töö saab olema väga liikuva iseloomuga - ükski päev ei ole eelmisega ühesugune. Lisaks ootame, et Sa teed koostööd ka oma kolleegidega, aidates läbi viia turu-uuringuid ja tagades sujuva kommunikatsiooni.

  Ootused kandidaadile
  Sobiv kandidaat on ennekõike hea suhtleja. Me soovime, et Sa ei kardaks rääkida võõrastega ning oskaksid sõnumit edukalt edastada, tead, mis on "liftikõne". Kindlasti pead Sa oskama oma aega hästi planeerida, olema kohusetundlik ning sõnapidaja. Soovime, et Sul oleks süvendatud huvi tervislike eluviiside ja preventiivmeditsiini vastu ning Sulle ei ole võõras mõiste "toidulisand". Kuigi meditsiiniline, toitumisalane või loodusteaduste alane eriharidus ei ole eelduseks, ootame, et Sul oleks hea õpilikkus ning tugev soov tööks vajalikud teadmised omandada. Loengute pidamise ja müügitöö kogemus on eeliseks.

  Kindlasti on vaja osata kõrgtasemel eesti ja inglise keelt, vene keele oskus on eeliseks. Ilma B-kategooria juhtimisõiguseta seda tööd teha ei saa.

  Kuidas kandideerida?
  Eduka kandideerimise eelduseks on, kui saadad oma CV ja kaaskirja postiga paberi peal aadressile Allika tee 7-203, 75321 Peetri alevik, Rae vald, Pharma Nord Eesti OÜ

  Lisainfot küsi palun telefonil +372 53 775 888 või mprints@pharmanord.com
   

  Pharma Nord on Euroopa üks juhtivatest ennetavate meditsiini ja toidulisandite tootjatest. Taanis asuva peakontori ja tootmise ning 25 tütarettevõtte ja 20 välismaise äripartneriga katab Pharma Nord suure osa maailmast. Meie tooteid müüakse Euroopas, Lähis-Idas ja kiirelt arenevatel Aasia, Venemaa ja Ühendkuningriikide turgudel.