KKK Facebooki või Google'iga sisselogimisel

 
1 . Missugustele isikuandmetele pääseb Pharma Nord ligi?

Esimesel korral, kui logite sisse oma Facebooki profiiliga, annate meile juurdepääsu oma avalikule Facebooki profiilile. Teie avalikku profiili näevad kõik. Teie avalik profiil koosneb teie nimest, soost, kasutajanimest ja kasutajatunnusest, profiilipildist, kaanepildist ja võrgustikust.

Me säilitame ainult teie nime ja e-maili aadressi.

Kui logite sisse oma Google'i kontoga, jagate oma Google'i ID-d, profiili URL-i ja e-maili aadressi. Me säilitame ainult teie nime ja e-posti aadressi.

2 . Kas Pharma Nord saab midagi postitada minu Facebooki / Google'i profiili lehele?

Ei, me ei saa teie nimel midagi Facebooki ega Google'i postitada.

3.Kui palju infot jagab Pharma Nord Facebooki / Google'iga?

Kui otsustate sisse logida veebisaidile www.pharmanord.ee Facebooki või Google'i kaudu, kehtivad teie sisselogimisega seoses nende (Facebooki ja Google’i) isikuandmete kogumise ja küpsiste kasutamise eeskirjad. Facebooki privaatsuseeskirjade kohta leiate lisateavet siit ja Google'i privaatsuspoliitika on siin.

4. Kas ma saan veebisaidile www.pharmanord.ee sisse logida isegi siis kui olen kustutanud oma Facebooki / Google'i konto?

Kui kustutate oma konto Facebookis või Google'is, siis teie www.pharmanord.ee kontot ei kustutata. Oma Pharma Nordi kontole saate sisse logida sama e-maili aadressiga, millega enda konto registreerisite. Kui olete oma parooli unustanud, peate selle lähtestama. Selleks klõpsake nupul „Unustasite parooli?”.

5.Kas ma saan meelt muuta ja sisselogimismeetodit muuta?

Jah, võite alati valida Facebooki või Google'i asemel Pharma Nordi enda sisselogimismeetodi. Kui olete oma parooli unustanud, peate selle lähtestama. Selleks klõpsake nupul „Unustasite parooli?”.

Kui teil on küsimusi, võite võtta meiega ühendust tööpäeviti ajavahemikus 9.00-17.00, kirjutades meile veebipood@pharmanord.ee või täites kontaktivormi siin.