Otsi

  Search Results

  Close

  Pharma Nordi üritused terviseala spetsialistidele
   

  Siit leiate nimekirja Pharma Nordi poolt korraldatavatest harivatest seminaridest.

  Koolituskava koos toimumisaegade- ja kohtadega leiate altpoolt (peale tabelit).

  Osalemine on tasuta, kuid registreerumine on vajalik. Palun registreeri end siin lehel, et saaksime Sulle koha broneerida.

  Kui Teil peaks tekkima küsimusi seminaride kohta, siis vastame neile meeleldi kas e-maili (eesti@pharmanord.com) või telefoni (646 1030) teel.

  Seminaridele registreerumiseks klikkige siin

   

  Lektor

  Teema 

   Aeg

  Toitumisterapeut ja tervisenõustaja Jelizaveta-Anna Ganža (vene keeles) ja Pharma Nordi maajuht Mirjam Prints (eesti keeles)

  Millega arvestada toidulisandeid võttes ja valides? 

  • Toidulisandeid valides ja tarbides võib tekkida palju ekslikke uskumusi ning ringvel on ka palju müüte. Millal-miks-kuidas võtta toidulisandeid ja kas see on ikka alati ohutu? Vastame enamlevinud küsimustele, mida peaksite teadma toidulisandite valimisest ja võtmisest.

  19.10 kell 18.00-19.30  Tallinnas (Hilton Tallinn Park hotellis)

  27.10 kell 18.00-19.30 Tallinnas
  (Hilton Tallinn Park hotellis)
  (NB! Vene keeles!)

  Pharma Nordi maajuht Mirjam Prints Kurnatus ja energiapuudus. Kuidas saada rohkem energiat – loomulikult?
  • Pidev väsimus ning kurnatus on läänemaailma uus epideemia. Eriti tugevalt tunnevad inimesed väsimust Põhjamaade pikas ja pimedas sügises. Pharma Nordi uuel seminaril vaatame, mis on kurnatuse põhjused, kuidas energiat toodetakse ning mil viisil on võimalik energiapuuduse nõiaringist välja murda. 

   26.10 kell 18.00-19.30 Pärnus (Estonia Resort Hotel &Spas)     

  Meditsiinidoktor ja meditsiinilise biokeemia professor Mihkel Zilmer Süsteemne lähenemine südame- ja veresoonkonna probleemide korral
  • Mõnikord vajab meie keha lisatoetust või abi erinevate tervislike seisundite ja haiguste korral, seda nii toitumise, ravimite kui toidulisandite näol. Missugune on südame- ja veresoonkonna probleemide korral mõistlik terviklik lahendus? Mida peaksime teadma, kui tarbime ravimeid ja toidulisandeid (koos või eraldi) ning missugused on võimalikud adjuvandid just südame- ja veresoonkonna probleemide puhul?
  5.10 kell 15.00-17.00 Tallinnas (L’Embitu Hotellis)

  6.10 kell 16.00-18.00 Tartus (Teaduskeskuses AHHAA)
  Androloog-Uroloog Dr. Margus Punab Terviklik lähenemine meeste tervisele 
  • November on meeste tervisele keskenduv kuu ning ka meie pöörame tähelepanu just Eesti mehe tervisele. Mida peaksime teadma ja millega arvestama kui me räägime meeste viljakusest-viljatusest, uroloogilistest teemadest ka ka üldisest elukvaliteedist? 
  2.11 kell 18.00-20.30 Tartus (V Spaahotell- ja konverentsikeskus)

  9.11 kell 18.00-20.30 Tallinnas (Hilton Tallinn Park hotellis)
  Pharma Nordi maajuht Mirjam Prints Kuidas hoida luud-lihased-liigesed tervena?
  • Peaaegu kõigi inimeste elus tuleb ette mõni tugi- ja liikumiselundkonnaga seotud probleem. Missugused terviseprobleemid võivad meie luid, liigeseid ja lihaseid tabada? Mis on nende terviseprobleemide peamised põhjused? Kuidas toetada tugi- ja liikumiselundkonna tervist loomulikul moel?
  16.11 kell 18.00-19.30 Viljandi (Viljandi Pärimusmuusika Aidas)
  Pharma Nordi koolitaja ja terviseterapeut Triin Terasmaa Kas ja kuidas on seotud põletiku areng toitumisega?
  • Kuidas võib meie menüü mõjutada põletiku tekkimist ja kulgu kehas ning mida see tervisele tähendab? Missuguseid toiduaineid peaks kroonilise põletiku ja autoimmuunhaigusega inimesed eelistama, mida vältima ning mis roll on sealjuures toidulisanditel?
  23.11 kell 18.00 – 19.30 Rakveres (Aqva Hotel&Spas)

  29.11 kell 18.00 – 19.30 Tallinn (Hilton Tallinn Park hotellis)

  Endokrinoloog, funktsionaalse meditsiini ja esteetilise meditsiini spetsialist Dr. Hiie Wipf.

  Päevaseminar: Tervis ja ilu käsikäes
  • Meie tervis, heaolu ja välimus on mõjutatud paljudest erinevatest faktoritest. Paljuski saab kõik alguse meie seest, kuid kindlasti on ka väliseid faktoreid, mis meid mõjutavad. Mis need on ning mil moel saame neid kontrollida/reguleerida? Kuidas tagada organismi normaalne tasakaal, et ilu kiirgaks seestpoolt väljapoole? Mida vajab meie keha, et juuksed, küüned ja nahk oleksid korras?  
  03.12 kell 11.00-17.00 Tartus (V Spaahotell ja Konverentsikeskuses)

  10.12 kell 11.00-17.00 Tallinnas (Swissotelis)